Toyota Yaris Cross
1.5 Hybrid Business Plus|STOELVERW|CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 26.699,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.699,-
LEASEPRIJS: € 363,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.413,06 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Yaris Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Hybrid Business Plus|STOELVERW|CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 april 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 26.747 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 363,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.699,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.490 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.150 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Extra getint glas achter
- Inklapbare buitenspiegels
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Park Distance Control
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Cruise control adaptief
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Lederen versnellingspook
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Grootlichtassistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots waarschuwing systeem
- Hemelbekleding donker
- Keyless start
- Luxe stoffen bekleding
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische transmissie
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsimulator
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Twee sleutels aanwezig
- Zij airbag(s) voor
- ASR